Шановні відвідувачі!

До Вашої уваги ми представляємо систему лояльності пабу «Білий Лев».

Ставши учасником системи лояльності нашого закладу – Ви  стаєте привілейованим Гостем. Отримуєте дисконтну картку та  можливість відвідувати  улюблений Вами паб частіше зі знижкою 5%.

Паб «Білий Лев» – тут Ви завжди бажаний Гість!

Щоб отримати дисконтну картку пабу «Білий Лев»:

 1. Здійснити разове замовлення на суму від 1000.01грн.
 2. Для участі у Дисконтній програмі необхідно заповнити реєстраційну анкету в установленому порядку та передати її адміністрації пабу «Білий Лев».

Переваги для власника дисконтної картки пабу «Білий Лев»:

 1. Дисконтна картка надає знижку 5%
 2. Дисконтна карта дає право отримати 10% знижки на святкування Дня народження протягом місяця, починаючи з дати народження *
 3. Надає можливість бронювання столику по телефону.
 4. Надає можливість участі у спеціальних програмах і акціях у закладі.
 5. Картка активується відразу.

Правила користування дисконтною карткою пабу «Білий Лев»:

 1. Дисконтна картка є персональною і не може бути передана іншій особі.
 2. На одного власника може бути зареєстрована тільки одна дисконтна карта.
 3. Для отримання знижки необхідно пред’явити дисконтну карту. При відсутності дисконтної картки, знижка Гостю не надається.
 4. Знижка дисконтної картки поширюється на меню кухні, барне меню, коктейльну карту і не поширюється на тютюнові вироби та акційні пропозиції.
 5. Дисконтна картка є власністю пабу «Білий Лев». Адміністрація закладу залишає за собою право виключити будь-якого учасника з дисконтної програми у випадку порушення правил внутрішнього розпорядку закладу чи умов програми.
 6. Особисті дані не можуть бути використані Адміністрацією поза межами програми або надаватись третім особам, без згоди учасника програми.
 7. Підпис учасника в анкеті, яку він заповнює при отриманні картки, підтверджує, що учасник приймає правила та умови акції та добровільно надає свої особисті дані.
 8. Всі правила Програми та зміни до них офіційно публікуються на сайті. www.white-lion.com.ua
 9. У випадку втрати (пошкодження) дисконтна картка може бути відновлена. Гостю видається нова картка аналогічного номіналу. Загублена картка блокується. Гість зобов’язаний повторно заповнити анкету. У разі технічного пошкодження картки Гість має право обміняти її.
 10. Повідомляйте нас про зміни контактної інформації (адреса, телефон,e-mail)  за телефоном: (067) 67 55 123 або 235 46 25

* Для отримання знижки необхідно пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу та дату народження та попередньо узгодити це з адміністрацією закладу.