Нещодавно у старовинній частині міста, у закутку, по вулиці Лесі Українки 15, паб “Білий Лев” гостинно відчинив двері для відвідувачів. У подарунок для міста Львова його жителів та гостей ми презентуємо найбільшого Лева.

Мальовнича 3D картина, яка розташована при самому вході переносить Вас у XVII  століття старовинного міста Лева. Тут справжні монахи за рецептурою своїх предків готують та смакують благородний, хмільний напій- пиво. Ми зібрали найкращі сорти та зробили їх доступними для Вас. Представлені понад 20 видів пива таких країн як: Україна, Данія, Німеччина, Бельгія, Ірландія,  Франція та, навіть, Мексика.

Тут можна повноцінно пообідати, обравши будь-яку з традиційних українських страв. Особливо смакуватимуть: ковбаски, голонка, кров’янка та багато інших страв.

Також спеціальна пропозиція – Левові порції, справжніх традиційних українських вареників з картоплею, з капустою, з м’ясом, з печінкою, також продаємо кілограм дерунів. Які розраховані на 4-х, або ж добрих двох. Завітавши до нас у супроводі друзів,  можна смачненько попоїсти та посмакувати улюбленим хмільним напоєм – пивом, отримавши при цьому справжній відпочинок та заплативши мінімум!

Спокійна, приємна музика, яка звучить у пабі сприяє хорошому відпочинку. З четверга до суботи з 20.00 до 22.00 Ви зможете насолодитися живими виступами гуртів  Cover Jam, Blues Market, Band It, Victoria Band, Kadillac, Leo City, Len on Jazz .

У нас Ви завжди будете в курсі усіх спортивних баталій. В товаристві Ваших друзів Ви завжди зможете вболівати за улюблену футбольну команду, переглятути боксерські поєдинки, поспостерігати за перегонами швидкісних болідів.

Наші двері завжди відчинені для Вас з Пн.- Нд. з 12.00 до 02.00. Ми радо вітаємо Вас у пабі “ Білий Лев”.

Львів та пиво, пиво лева, завітай до лева на кухоль файного білого пива!!!

 


White Lion в youtube.com