У старовинній частині міста гостинно відчиняє двері для відвідувачів паб “Білий Лев”. У подарунок для Львова, його жителів та гостей ми презентуємо найбільшого Лева-скарбничку в місті.

Розташована при вході мальовнича 3D картина переносить у XVII століття. Тут справжні монахи за рецептурою своїх предків готують та смакують благородний хмільний напій — пиво. Ми зібрали найкращі сорти та зробили їх доступними для Вас. У нас представлені понад 20 видів пива з України, Данії, Німеччини, Бельгії, Ірландії, Франції та, навіть, Мексики.

Тут можна повноцінно пообідати, обравши будь-яку із традиційних українських страв. Особливо смакуватимуть: ковбаски, голонка, кров’янка та багато інших.

Спеціальна пропозиція  левові порції, розраховані на 4-х або ж добрих двох, справжніх традиційних українських вареників з картоплею, капустою, м’ясом, печінкою, також подаємо кілограм дерунів.

Драйвова, приємна музика сприяє хорошому відпочинку. З четверга до суботи з 20:00 до 22:00 Ви зможете насолодитися виступами гуртів ”Blues Market”, “Swing Season, “Victoria Band”, “Prime band”, ”Satori Band”“Wszystko”“KOMPOT”“The Bleak Velvet”.

У нас Ви завжди будете в курсі усіх спортивних баталій. У товаристві Ваших друзів Ви зможете повболівати за улюблену футбольну команду, переглянути боксерські поєдинки, поспостерігати за перегонами швидкісних болідів, смачненько попоївши та посмакувавши улюбленим хмільним напоєм — пивом.

Наші двері завжди відчинені для Вас з Пн.- Нд. з 12.00 до 02.00. Ми радо вітаємо Вас у пабі “ Білий Лев”.

Львів та пиво, пиво лева, завітай до лева на кухоль файного білого пива!!!

 


White Lion в youtube.com